NovinkyVšem přátelům přeji krásné a pohodové svátky


24.11. Náš odchovanec Bathor Bazz et Lomicaro složil zkoušku chovnosti a do seznamu zkoušek si připsal první úspěch, složil zkoušku ZOP na výborně, gratulujeme majitelům! Přejeme spoustu dalších úspěchů!

16. - 17.11. Jsme se s boxeříma holkama zúčastnily úžasného víkendu s Martinem Pejšou . V sobotu na poslušnosti jsem se věnovala Mairiss a v neděli na stopách Etiré. Doplnila jsem si další kousky do skládačky ohledně výcviku. Ještě je potřeba vše správně uvést do praxe :)26.-28.10. Na akci Říjnové kousání v Kyjově jsme s boxeříma holkama nemohly chybět. Vše vyvrcholilo pondělním závodem "Kyjovský škrpál", který jsem ředitelovala. Bylo to moc fajn a mám na co vzpomínat. Napsala jsem o závodu článek, který vám přiblíží atmosféru. k přečtení zde

19.-20.10. jsme s Mairiss byly na semináři BARTA BELLONA v Bezměrově
Byl to zážitek a načerpala jsem spoustu informací a návodů do dalšího výcviku jak Mairiss, tak Etiré.


12.10. Etiré Pěčínská růže splnila limit další zkoušky, máme doma ZPU1.

31.8. Corbus et Lomicaro (Judas Maximus Deus x Etiré Pěčínská růže)- Výroční klubová výstava Hradec nad Moravicí - třída dorostu - velmi nadějný (rozhodčí Zdzislaw Wajman PL). Děkujeme za přihlášení a gratulujeme!


31.8. První výstava Mairiss, kde se potkala s bráškou, s mámou a dalšími příbuznými - Výroční klubová výstava Hradec nad Moravicí - třída štěňat - velmi nadějná s krásným posudkem (rozhodčí Zdzislaw Wajman PL)


9.- 18.8. Jsme se s holkama boxerkama zúčastnily výcvikového soustředění u nás na cvičišti. Mimo organizaci soustředění jsem se věnovala velmi intenzivně nácviku obran a stopování Etiré, ale i základům výcviku u Mairiss. Náš odchov Benjamin Brando et Lomicaro zde složil zkoušku ZZO. Děkuji figurantům J. Josefíkovi a L. Václavkovi za pevné nervy a cenné rady účastníkům. Oceňuji zázemí celé akce. Těším se na další setkání se stejnými nebo podobnými kynologickými nadšenci.

21.7. Najdete v galerii aktuální fotografie našich boxeřích holek.

28.6.-7.7. jsme se se psíma holkama zúčastnily dovolené v Kameničce. Opět jsme nezahálely a využily jsme výborných terénů na stopy a zkušeností figuranta Ladislava Václavka. Zaměřili jsme se s Etiré na přípravu zkoušek ZPS1 a ZVV3. Mairiss ukázala jak je šikovná při nácviku stop - čtverců i v nácviku obran a poslušnosti. Bessi si prostě jen užívala procházky a odpočinku.


9.6. Benjamin Brando et Lomicaro se svou paničkou na V.Horáckém závodě získal v kategorii ZZO krásné 2 místo! Obrovské gratulace a spoustu úspěchů na sportovním poli! Mise byla úspěšná ;-)

7.-9.6. Jsme se odebrali s Mairiss a Etiré na Horácký závod boxerů. Byl to velmi milý víkend. Už teď se těším na další setkání.


28.5. Naše americká kráska Bessi z Bystrcké farmy slaví své 12 narozeniny!!! Je stále neobyčejně vitální a zvládá vychovávat i štěně boxerku Mairiss...

25.5. Vrh boxerů "B" dnes slaví 2 narozeniny! Vše nejlepší a spoustu zdraví a radostí v životě!

17.5. Dnes jsme přivezli zlatou fenečku boxera Mairiss od Ivetky Vel-Om, je to zlatíčko a moc se těšíme na společné chvíle.


5.5. Etiré Pěčínská růže složila zkoušku IPO VO (rozhodčí Alois Pouč)

13. - 14.4. Jsme byly s holkama na výcvikovém semináři s Miroslavem Valentinem. Etiré si konečně pořádně zacvičila


30.3. Nemáme doma již žádné štěnda boxerů.
Crasco et a Corbus et jsou také u svých majitelů. Hodně štěstí a radosti v životě!23.3. Cairro et a Cink et jsou u svých majitelů. Hodně štěstí a zdraví!18.3. Naši boxeří kluci - "tak máme za sebou návštěvu veterináře, jsme očkovaní a čipovaní"

16.3. S Etiré jsme se zúčastnily dne boxera v Kyjově. Fotky z dnešního dne najdete třeba i ZDE

11.3. Kluci mají 5 týdnů, najdete na videu:

Všichni pejsci jsou již rezervováni, foto ZDE

19.2. Nové video ZDE

13.2. Kluci otevírají oči a všichni mají vybarvená třetí víčka ;)
10.2. Přidán odkaz na nové fotografie kluků. ZDE

5.2. Přidány nové fotografie kluků


2.2. Máme odrozeno!!! V naší chovatelské stanici se nakonec narodili 4 pejsci v barvě zlaté. Zároveň gratulujeme prvnímu vrhu "A" k 3 narozeninám! Datum 2.2. je pro nás nějaké magické... :)


1.2.10.1 Etire slaví páté narozeniny. Všechno nejlepší, hodně síly a zdraví! A to samé přejeme i Etirčiným potomkům, jak již dříve narozeným, tak nastávajícím.
aktuální foto Etiré ve 43 dnu březosti


UZV vyšetření Etiré na konci roku 2012 potvrdilo březost ;-) Koncem ledna očekáváme příchod malých boxíků. Další informace najdete zde

Vážení přátelé přejeme Vám a Vašim blízkým krásný a pohodový rok 2013.______________________________________________________

2014

2012

2011

2010

2009

2008

2007

Golden Pine Cone

Další odkazy

Design provided by Free Web Templates - your source for free website templates