NovinkyDrazí přátelé...Přejeme Vám všem úspěšný rok 2016, hodně zdraví a spoustu štěstí!

30.12. Mairiss je na tom každým dnem líp. Dnes už zvládá běžnou porci žrádla jako dřív...Děkujeme všem za podporu...

25.12. Celé Vánoce jsem spíš probrečela, porodní bednu jsem rozmontovala ještě před Štědrým večerem. Tyto Vánoce jsou pro nás velmi smutné. Mairiss se vrací chuť do života, baští, ještě je v péči veterináře.

23.12. Mairiss po několikadenním trápení potratila 10 štěňátek. Bohužel 55 dnů březosti bylo velmi brzo na to, aby to štěňátka na světě zvládla. Nakonec bojovala a ještě bojuje samotná Mairiss o život.

24.11. Dnešní ultrazvukové vyšetření prokázalo březost naší Mairiss, termín porodu vychází na Silvestra

29.10. Proběhlo krytí naší Máji. Tím vyvoleným se stal Fausto de Val de Cayone. Je to v tuto chvíli nejen jeden z nejkrásnějších psů na světě, ale i pes s nestutečně živým temperamentem, vstřícnou a veselou povahou.

4.10. Mairiss splnila zkoušku chovnosti, ZAŘAZENA DO CHOVU známka.6. ÚP Brno, místo konání Bystřice pod Pernštejnem, rozhodčí p.Josef Dolejš

4.10. Benjamin Brando et Lomicaro - splnil výběrovou bonitaci - známka 5, ÚP Brno, Bystřice pod Pernštejnem, rozhodčí p.Josef Dolejš

3.10. Etiré složila zkoušku FPr 3 (rozhodčí MVDr. Jana Glisníková), vítr nám nepřál, ale ta moje zlatá holka se nedala v té prašné hlíně! Díky, že si mě v tom nenechala ;-)

26.9. Od rána prší, je zima. Jen podivíni v tomto počasí lezou po cvičišti, po polích a ještě mají z výsedku radost. Ano, mluvím o zkouškách na našem cvičišti ;-) Moje boxeří holky se nakonec s počasím popraly - Etiré úspěšně složila zkoušku ZZO2 a Mairiss složila svou první zkoušku ZM. Gratuluji i ostatním úspěšným!

18. - 20.9. Výcvikový víkend na Ošíkově byl moc fajn. Děkuji všem účastníkům za atmosféru i když nám jeden den počasí prostě nevyšlo. Myslím, že jsme společně udělali kus práce ;-) Děkuji za obrany Matějová Petrnkovi

4.9. Etiré Pěčínská růže - závody v ZVV2 "O Svitávecký obojek" - 3. místo (rozhodčí M.Oliva)

25.7. Mairiss od Ivetky Vel - Om - klubová výstava Velká Bystřice - třída otevřená - V4 (rozhodčí Mojca Tkalec SLO). Benjamin Brando et Lomicaro - klubová výstava Velká Bystřice - třída pracovní - V2, res. CACK (rozhodčí Mojca Tkalec SLO), zúčastnil se i soutěže "Olomócké krokodýl" bez výhry, ale se ctí. Gratulujeme majitelce!

4.7. - 12.7. LVT Ošíkov probíhal u Etiré a Mairiss ve znamení stop a obran s Matějem Petrnkem. Etiré složila zkoušku ZZO1 (rozhodčí J.Mnich). Byla to paráda, super lidi a krásná příroda. Tak doufám, že to ještě zopakujeme!

V červenci od 4.7. do 12.7. spolupořádám letní výcvikový tábor na Ošíkově. Srdečně zvu, akci naleznete i v akcích na facebooku

21.6. - 28.6. LVT v Kyjově s oběma boxeříma holkama jsme si zase užili. Díky za vedení poslušností Gábině Macounové a obran Honzovi Böhmovi. Těším se na další společnou akci!

6.-7.6. Etiré Pěčínská růže potvrdila své vítězství z loňska v kategorii ZVV2 na Horáckém závodě boxerů. Ety díky za radost, kterou nám stále děláš! Závod se nám moc líbil, organizátorům (pobočce boxerklubu Brno) patří velké díky! Jezdí nás tam velká boxeří rodina ;-)

2.6. Proběhlo krytí v CHS HAMIKO s Benjaminem Brando et Lomicarem.

Včera, tj. 28.5. oslavila naše kokřice Bessi 14 let. Bohužel dnes nás opustila v náručí své paničky. Bessinko děkujeme ti za to, že si nás provázela tak dlouho naším životem. Odešla tak naše zakladatelka chovu amerických kokršpanělů. Odchovala krásné potomky a měla úžasnou povahu. Složila dokonce canisterapeutické zkoušky. Zůstáváš dál v našem srdci a pořádně nás z hora hlídej!

25.5. Oslavili naši boxíci B-éčka čtvrté narozeniny. Krásné narozeniny a ať děláte svým pánečkům dál radost! Hodně zdraví!

2.5. Klubová výstava boxerů Rytířsko - Benjamin Brando et Lomicaro (Joshua z Ringu x Etiré Pěčínská růže) - třída pracovní - V2, res. CACK. Rozhodčí: Ulrike Kainz-Goetz (A). Gratulujeme hrdé majitelce!

25.4. - 26.4. Víkend poslušností s Gábinou Macounovou. Etiré si užila v sobotu obran s figurantem Matějem Petrnkem a Mairiss poslušostí s Gábinou. Úžasná parta, neskutečná sranda! Těším se na další akci!

14.4. - 15.4. Seminář stopy s Jaroslavem Petráčkem. Bylo nám předáno spoustu informací a děkuji moc za to, že jsem se mohla tohoto semináře zúčastnit. Součástí nebyla jen teorie, ale především praxe. Uvědomila jsem si, že ne vše nové je zrovna dobré. Vidím ale své chyby v nácviku a dost z toho změním. Výsledkem je i to potvrzení, že sportovní kynologie je týmový sport a nejen v obranách, v poslušnostech, ale i v oddílu stop.
21.3. Mariss má dnes 2 narozeniny! Všechno nejlepší, hodně zdraví a elánu!

28.2. - 1.3. Společně s Mairiss od Ivetky Vel-Om jsme vyrazily na mezinárodní výstavu CACIB Nitra (SK). V mezitřídě dostala oba dva dny reserve CAC (rozhodčí Pedro Bispo/PT a Boros Djevi Daniel/SRB).

21.2. a 22.2. Výcvikový víkend s boxerkama (poslušnosti Gábina Macounová a obrany Honza Böhm). Myslím, že jsme odvedli zase kus práce ;-)

7.2. a 8.2. Mairiss od Ivetky Vel - Om - Duocacib Brno - mezitřída - 2x výborná 1 (rozhodčí J.Špicera a A.Karban)

2.2. Slaví naši odchovanci boxerů z vrhu "A" a "C" narozeniny. Všechno nejlepší!!!

Mairiss od Ivetky Vel - Om má nové video (22 měsíců)


10.1. Před 7 lety se narodila v Pěčíně naše Etirka. Všechno nejlepší a doufám, že nás čeká ještě pěkných pár společných let!

10.1. Bezva trénink poslušnosti s Gábinou Macounovou ve Bzenci.

Přeji všem přátelům, příznivcům kynologie (chovatelé, vystavovatelé, sportovní kynologové) ať se nám daří v tomto roce dosahovat takových výsledků, jakých si přejeme. Přeji hodně zdraví a elánu!

Golden Pine Cone

Další odkazy

Design provided by Free Web Templates - your source for free website templates