NovinkyKonec října byl ve znamení tréninků obran a poslušností.
V Kyjově jsme se připojily s boxerkama k výcvikovému táboru Gábiny Macounové s Honzou Böhmem. Nejvíc v zápřahu byla malá Conny. Zpracovala jsem další video...V září jsme pořádali výcvikový víkend v Zubří. Hodně jsme se zaměřili na stopy a poslušnosti. Okrajově jsme si i zakousali ;-)

27.8. - Mistrovství republiky ČR IPO a FH, Stříbrný obojek 2016 - Mairiss od Ivetky Vel - Om - kategorie FPr1 - 93 bodů, 1. místo
foto Monika Erhartová

18.8. - 21.8. Prodloužený výcvikový víkend na Ošíkově. Opět fajn parta, počasí až na neděli vyšlo. Využila jsem super terény na stopy a holky skoro každý den čuchaly. Kousání si užívaly také naplno. Zpracovala jsem krátké video
1.7. - 10.7. Jsme zorganizovali letní výcvikový tábor na Ošíkově. Jel celý náš tým a ani jedna naše boxerka se neflákala ;-) Atmosféra byla perfektní. Večerní ohně s takovým obžerstvím jsem ještě tady nezažila. Děkuji všem účastníkům za elán, který do nácviku stop a poslušností vkládali. V sobotu proběhli i zkoušky s velkou úspěšností. Děkujeme za uspořádání KK Kladky.


11.6. - 12.6. Etiré a Mairiss jsou přihlášeny na VIII ročník Horáckého závodu boxerů. Na víkend jsme se moc těšily a doprovázela nás nejmladší členka týmu Conny.
A jak jsme dopadly?
Mairiss kategorie ZM - 1 místo, vylepšena bodově zkouška ZM na známku VD. Etiré naposled v životě účast v kategorii ZVV2 - krásné 2. místo.
Počasí na závod bylo ideální, terény na stopy perfektní, atmosféra velmi přátelská. Děkuji všem co se podílí na organizaci, je to moc příjemný závod. Příští rok bych určitě nechtěla chybět ;-)

22.5. Složila Mairiss od Ivetky Vel - Om zkoušku BH. Přes velké teplo a rýmečku si vychodila 56 bodů. KK Lohotka, rozhodčí Miroslav Kašpar


8.5. Klubová výstava boxerů - Conny (Amálka od Ivetky de Chanel) - třída dorostu - VN1 (Samanta Kosinac Muhar HR)


7.5. Začaly jsme pravidelné tréninky ve Svitávce každou první sobotu v měsíci.

24.3. - 28.3. Prodloužený výcvikový víkend s plemenem ČVČ jsme si s holkama užily. Sice panička neměla moc čas se boxerkám věnovat, ale obrana, stopy a nějaká poslušnost je neminula. Naše nejmladší si užívala s vlky ;-), svou energií si získala i u spoustu dvounohých přátel.


21.3. Mairiss slaví své 3 narozeniny! Milá Májo mc tě máme rádi a přejeme spoustu zdraví a pevné nervy!

5.3. Poctivě trénujeme jak s Conny, tak s Mairiss. Děkujeme za rady a tréninky Gábině Macounové, za stopy Mileně Pufrové a za pomoc u obran Matějovi Petrnkovi a Honzovi Böhmovi. Děkuji i všem co mě kontrolují u tréninků na našem cvičišti. Mairiss se aktuálně chystá na BH.

27.2. Závod "O zmrzlou vranu" KK Rybníček - Mairiss od Ivetky Vel - Om - kategorie ZZO - 55 bodů - 6. místo

Během měsíce ledna k nám přibyla fenka boxera Amálka. Podomácku jí říkáme Conny. Je moc šikovná, seznamuje se s cvičením. Společně s Mairiss mají nové video...
Drazí přátelé...Přejeme Vám všem úspěšný rok 2016, hodně zdraví a spoustu štěstí!

Golden Pine Cone

Další odkazy

Design provided by Free Web Templates - your source for free website templates