NovinkyVážení přátelé, příznivci plemene boxer a další nadšenci kynologie, přejeme Vám, Vašim blízkým vše dobré nejen v nastávajícím roce, především zdraví, pohodu a vzájemné porozumění. Moc bych si přála, aby i v následujícím roce na misce vah převládalo setkání s upřímnými a přejícími lidmi, tak jako tomu bylo letos.


Všechny štěňátka máme předběžně rezervované


9.12. Conny (Amálka od Ivetky de Chanel) porodila přirozenou cestou 6 krásných a zdravých štěňátek. V poměru 3 holky a 3 kluci. V celém vrhu je 1 bílá fenečka.

2.-4.11. Mairiss od Ivetky VO se zúčastnila Mistrovství světa ATIBOX IPO FH. Startovala v mistrovské kategorii FH2 na MS poprvé. Sice to na bednu nebylo, ale splnila zkouškový limit, dokonce na známku "dobře". Z celkově 21 přihlášených psů v této mistrovské kategorii, jsme se umístili na 12. místě.
Děkuji rozhodčí Sabrina Molnar - Rössler (AT) a také kladeči za příjemnou stopu. Určitě máme podněty k další práci a rádi se v příštím roce zúčastníme VS, třeba se zadaří a ještě se na MS dostaneme.


31.10. Potvrzena březost, 24.den. Termín porodu kolem Mikuláše. Prcci mají 11,5mm. Tak snad bude vše v pořádku.

7.10. Proběhlo krytí naší Conny (Amálka od Ivetky DCH) s nádherným, temperamentním španělským psem Capem (Capo de Tutti Capi Rus la Fler) v Maďarsku. Byl to moc hezký výlet a čas ztrávený s fajn chovateli Sándorem Bedö a s Henriett Harmati, kteří stejně jako já, jsou postižení i sportovní kynologií ;-)


22.9. jsme se s holkama vydaly na MR CACT Stříbrný obojek do Otěšic. Conny startovala v FH1 a Mája v FH2, tedy v mistrovské kategorii. Nebylo naštěstí vedro, ale ten silný vítr moc bodů v tomto oddílu nepřinášel. Conny bohužel sešla z prvního lomu, bohužel jí chybí praxe, a tak jsme skončily. Mája (Mairiss od Ivetky VO) byla neskutečně dychtivá, dělala všechno, aby do konce stopy došla. Já jsem to na konci vodítka nechala na ní a udělala jsem dobře. Všechny předměty označila bez ztráty a nakonec si vyčuchala z tohoto mistrovství 86 bodů a titul MISTR ČR boxerů 2018 v FH2. Jsem moc šťastná a dojatá. Ani ne tak z titulu, ale z toho, co do té stopy dala. Děkuji organizátorům ÚP Staňkov, děkuji kladeči Milanu Brunovskému, rozhodčímu Bc. Beníškovi za korektní posouzení.


Conny má nové video
26.7. - 29.7. 4 Four Summer Night Dog Shows SPIT Amálka od Ivetky DCH - CAC 26.7. - champion class - CAC HR (judge Suzana Verstoněk HR), CACIB 27.7. - champion class - CAC HR (Ozan Belkis TR) CAC 28.7. - champion class - CAC HR (JOAO VASCO POCAS PT), tímto jí chybí jedna výstava v tř. šampionů v HR, aby dosáhla titulu Chorvatský šampion a Chorvatský grandšampion

29.6./8.7. LVT Ošíkov. Nádherné, klidné místo a vždy super parta, která toto místo umocňuje. Před 10 lety jsem zde byla poprvé s Etiré, letos nemohla chybět... Jely jsme v plném složení a v závěru tábora si Conny (Amálka od Ivetky DCH)) stříhla zkoušku IPO2 ve známce D (243 bodů). Máme stále co pilovat, přesto mě po 10 denním maratonu na place nenechala a mile v aportech potěšila, poprvé tam byla celou dobu se mnou. Jsem za ni moc ráda a vidím, že nějaké změny jsou skutečně ku prospěchu ;-) Letos jsme začínali velkou oslavou, nechybělo opékané sele, pípa na místě a elektrika, letní kino. Parádní nadstandart

8.6./10.6. Horácký závod v Zahradišti - rozhodčí Alois Pouč, Etiré Pěčínská růže - kategorie veteráni ZVV1 - 2. místo ve svých 10,5letech. Kategorie ZVV1 - Amálka od Ivetky DCH - Conny - 3.místo , nejlepší stopa a nejlepší fena závodu, splněn limit ZK 99-78-89. Moc mě holky potěšily, Etirka si to užívala a všechny kategorie zvládla s noblesou sobě vlastní :). Conny mi udělala radost na metrovce, ještě víme o nedostatcích, na kterých už nějakou dobu pracujeme.
Děkuji panu rozhodčímu a všem pořadatelům za opět vydařenou akci. Přeji hodně elánu do dalších ročníků závodu ;-)

6.5. Conny (Amálka) složila zkoušku IPO1 - 90-84-85, ZKO Kyjov - Boršov, rozhodčí M.Vávra

8.4. Amálka od Ivetky de Chanel (Conny), třída pracovní - V1, CAC (rozhodčí Alena Žarská CZ) - tímto splnila podmínky pro udělení šamipona ČR

18.2. Do naši CHS přibyl amík. Představujeme pejska - plemene americký kokršpaněl - Damiena - Davos Sagitta Epirum, nar. 27.9.2017, otec: Galaksi Always The Best (import Dánsko) a matka: Elvíra Prima Donna Amazonka

14.1. Amálka od Ivetky de Chanel (Conny), třída vítězů - V2, r.CAC (rozhodčí Jozef Šuster SK)

ROK 2017

Golden Pine Cone

Další odkazy

Design provided by Free Web Templates - your source for free website templates