Novinky19.12. Holky Mája a Conny jsou na 1. a 2. místě v soutěži TOP BOXER 2017 - pracovní fena.
Je to odměnou za tu práci, z které se společně těšíme. Spousta trávených hodin na polích, na cvičáku, na obranách. Spousta radosti z tréninků. Nedokážu si ani představit jak by holky trpěly, kdyby se doma válely jen na gauči. A jakou mají radost když se jim dílo daří ;-)

16.12. Bastien Lomicaro - "Bastík" Basťoš" "Basty" odešel... Děkujeme za tvou přítomnost v našem životě... Nezapomeneme!!!

RIP Bastien from Bohuslava Šibalová on Vimeo.

26.11. Složila Conny (Amálka od Ivetky DCH) zkoušku ZM na VD, rozhodčí M. Vávra

10.-12.11.Se konalo MS v Otěšicích, kam jsme se kvalifikovaly s holkama do kategorie FH1 a FPr1.
Můj celkový dojem z celé soutěže je asi takový - obrovská ostuda pro ČR od organizace až po zázemí.
Jediný český tým nastupoval jako "každý pes jiná ves" Kdyby aspoň někdo oslovil sponzory, myslím, že ta minimálně kšiltovka s našimi národními symboly by se pro každého našla.
Mám pocit, že každý nastupoval sám za sebe, ne jako tým!!! Všeobecně, kdyby byla větší propagace, osloveno více sponzorů a dobrovolníků (třeba i v jiných pobočkách), tak by to vypadalo jinak.
Ale slyšela jsem (tedy pravdivost nemůžu zaručit), že organizační výbor nechtěl v tomto pomoct."My to zvládneme!" - nezvládli to!!!
Před nedávnem jsem organizovala klubový závod a ten byl na vyšší úrovni!
Než se bude příště pořádat taková akce, asi by bylo vhodné navštívit podobnou akci a udělat si představu o tom, jak to má vypadat, případně co udělat líp!
Je to prezentace našeho národa, tedy i mě, a já jsem se skutečně styděla :-(
Na druhou stranu můj velký obdiv všem pomocníkům, kteří v tom evidentně byli nevinně, Vaši situaci jsem Vám nezáviděla.
Velké díky kladečům, protože v tom marastu šlapat tolik stop, čekat a ještě zvedat, klobouk dolů. Děkuji rozhodčímu Theodorovi Krajčímu za korektní posouzení
... a teď k výsledkům, za které jsem šťastná (hned na místě, po ukončení stopy a závěrečném bodování, mi vyhrkly slzy štěstím), protože obě holky mě v tom nenechaly a na Máju jsem strašně moc pyšná, protože ukázala co v ní je i v tom neskutečně hnusném počasí ;-) No Conny (Amálka) si těch 100 bodů bude muset splnit jinde :-)
WM ATIBOX FH
Mairiss od Ivetky VO - kategorie FH1 (90 bodů) - Vítěz světové soutěže FH1 2017
Amálka od Ivetky DCH - kategorie FPr1 (92 bodů) - Vítěz světové soutěže FPr1 2017

14.10. ÚP Brno - pobočka Boxerklubu ČR - zkouška chovnosti - Amálka od Ivetky DCH - rozhodčí Josef Dolejš - povaha 5. Pan rozhodčí pochválil její předvedení a nekompromisní tvrdou obranu.

7.10. Justitzův memoriál, MR ČR boxerů a dobrmanů - Conny startovala v kategorii IPO1 - 1. místo. Limit sice nesplněn, ale načerpána spousta zkušeností do další práce. Moc se mi závod líbil a opravdu korektně prověřil připravenost psů v daných kategoriích. Ráda se v budoucnu opět zúčastním.

9.- 10.9. Náročný víkend plný výstav (6) v Targu Mures - cca 900km najeto, únava, málo času na aklimatizaci a hned cesta zpět. Přesto nezapomenu na příjemnou výstavu a atmosféru. Conny (Amálka od Ivetky de Chanel) si dovezla domů 5x CAC, 4x BOB, 4x BF (nejlepší fena)a byl jí udělen titul Šampion Rumunska. Děkuji za nezapomenutelnou jízdu :-), a doprovod všeobecně, Ivetě Kunclové.

26.8. CACT MR ČR boxerů FH a VS na MS ATIBOX 2017 - Mairiss od Ivetky VO - kategorie FH1- 2.místo, splnila limit zkoušky, nominovala se na MS. Amálka od Ivetky DCH - kategorie FPr1 - 1 místo, nominovala se na MS.

18.8. - 20.8. Výcvikový víkend na Ošíkově. Holky hodně stopovaly - příprava na MR stopařů. Opět super parta, nová seznámení, nechyběly písně u ohně (už jsme se pustili do vánočních koled). Děkuji všem a figurantům, kteří odvedli dobrou práci.

Conny má nové video z obran

Conny Bedea 2017 - wi from Bohuslava Šibalová on Vimeo.

9.7. LVT Ošíkov - Mairiss od Ivetky Vel - Om složila zkoušku ZVV1 ve známce "dobře" a s krásnou stopou za 96 bodů. Amálka od Ivetky de Chanel po asi 20 denním maratonu plném obran, stop a poslušností složila zkoušku BH za krásných 57 bodů. Mája se tímto zaměří už jen na stopařinu a Conny se otevřely dveře do bran IPO. Jsem na holky moc pyšná a moc za ně děkuji chovatelkám Ivetě Kunclové a Hance Páralové. Etirka nás doprovázela a užívala si obran a spaní na spacáku s paničkou. Byl to super tábor a moc fajn společnost. Mám Vás lidičky moc ráda

10.6.-11.6. - Horácký závod boxerů. Obě moje starší holky soutěžily podle kategorie ZVV1. Etiré se rozloučila se svou sportovní kariérou ve třídě veteránů. Máje to bohužel letos nevyšlo. Každopádně to byl velmi příjemný víkend. Lidi, všechny jsem Vás moc ráda viděla!
5. - 6.6. - stopařský seminář s J. Petráčkem, všechny holky se ukázaly :-)
7.5. a 8.5. se Amálka od Ivetky zúčastnila výstavy ve Svitavách a ve Vískách - 2x výborná.
15.4. Mairiss od Ivetky Vel - Om složila zkoušku IPO1 (97-82-82), rozhodčí Alois Pouč.

21.3.-23.3. Jsem uspořádala praktický stopařský seminář s Jaroslavem Petráčkem v Zubří (Vysočina). Bylo to moc fajn, Conny i Mája si to užily na stopách aktivně, Etirka nás doprovázela. Všichni účastníci byli z akce nadšení, velké díky patří J. Petráčkovi. Doufám, že všem to nadšení do stop vydrží!

V poslední době jsem zklamaná přístupem některých představitelů boxerklubu ČR. Bez toho, aby se informovali konkrétních aktérů některých situací, tak dělají závěrečné soudy na základě dohadů a svých představ. "Domníváme se" Na základě těchto domněnek se vyjadřují a hodnotí mou osobu na schůzích. Já se naopak domnívám, že se vracíme do středověku a nastává novodobý hon na čarodějnice. Také se domnívám, že díky tomu se majitelství psa, boxera, stává být spíše politikou, než koníčkem. Nemám potřebu si "honit triko" Já vážení vím, co pro své psy dělám, jak se k situacím stavím, nedělám nic za zády, jednám dle stanov, chovatelského řádu, své kroky předem hlásím na odpovědná místa a jednám na základě jejich souhlasu! Každý, vážení chovatelé, by se měli zamyslet především nad sebou, jak se k chovatelství staví. Já mám v tomto ohledu svědomí čisté! Můžou potvrdit majitelé mých odchovů a poradkyně chovu. Nedělám nic nelegálně a dokonce, na rozdíl od spousty chovatelů, vlastním i IČO, tedy neporušuji ani zákony naší republiky. Jsem moc ráda, že mám boxery, splnil se můj dětský sen, je to můj obrovský kůň a věnuji mým holkám spoustu času a nemluvím o penězích. Je mi jedno odkud jsou, protože jsou takové, jaké jsem si je přála. Jsem tady pro ně a ony mi to 100x vrací! Nešpiňte vážení politikou tak úžasné plemeno!

Dál cvičíme obrany, polušnosti a konečně i stopy. Boxerky pracují všechny, jen Etirka má občas úlevy a víc si užívá důchodu.

1.3. Převzala jsem oficiální výsledky RTG vyš. Amálky od Ivetky de Chanel (Conny) - HD 0/0, ED 0/0, SA 0

5.2. DUOCACIB Brno - Mezinárodní výstava - Amálka od Ivetky de Chanel - mezitřída - V1, CAC - rozhodčí Onishchenko Georgiy UK


Všem přátelům přejeme vše dobré v roce 2017!

ROK 2016

Golden Pine Cone

Další odkazy

Design provided by Free Web Templates - your source for free website templates