Novinky25.12. UZV vyšetření Etiré potvrdilo březost ;-) Koncem ledna očekáváme příchod malých boxíků. Další informace najdete zde

Vážení přátelé přejeme Vám a Vašim blízkým krásné a pohodové Vánoce.29.11 Máme nakryto! Očekávané krytí, Etiré Pěčínská růže a Judase Maximus Deus, proběhlo bez problémů, budeme se těšit jak vše dopadne...2.11. - 4.11. Jsme s Etiré byly na skvělém obranářském víkendu na našem cvičišti (včetně ubytování) ZKO Kyjov - Boršov. Figuroval nám Jaroslav Josefík - výborný svazový figurant z MSKS. Fotografce Renatě Navrátilové děkuji za krásné snímky. Etiré si to opravdu užila i přes její nedávný úraz (narušené vazy v kyčli), díky Jardovi bez následků. ...vícePřidány fotografie Benjamina et Lomicara z obranářského víkendu do fotogalerie. ...zde

21.10. Etiré Pěčínská růže má další zkoušku a to FPr1 na 95 bodů. Vím, že to nebyl její zrovna nejlepší výkon, ale je to doma ;-)

1.10. Benjamin Brando et Lomicaro - oficiální výsledek MVDr.Decker - spondylosa + DKK negativní! Gratulujeme a jsme za to rádi. ...zde

23.9. Etiré Pěčínská růže je vystavena na klubové výstavě Hukvaldy - třída pracovní - V2, R.CACK (Dr. Magdziarska, PL)25.8. Bathor Bazz et Lomicaro byl na své první výstavě. Klubová výstava boxerů Hlučín - třída mladých - známka výborný (J.Šuster). Vypadá to, že nám roste další krásný odchovanec a ještě k tomu s perfektní tvrdou obranou. Gratulujeme!

Od 30.6. do 8.7. jsme se společně s Etiré a Bessi zúčastnily letního výcvikového tábora na Ošíkově. Výborná parta a skvělá atmosféra opět nezklamala!
Odkaz na pár fotografií najdete ZDE

24.6. Benjamin Brando et Lomicaro se zúčastnil MVP v Brně Intercanis se známkou výborný. Gratulujeme! Posudek nám potvrdil, že tento pes z našeho chovu má budoucnost.

13.6. Vložena do galerie nová videa Etiré z nácviku stop a obran.

1.-3.6. Naše Etiré Pěčínská růže na IV. Horáckém závodě boxerů dle NZŘ splnila zkoušku ZVV2 a obsadila druhé místo v kategorii ZVV2 (rozhodčí M.Kašpar)28.5. Naše milovaná Bessi z Bystrcké farmy slaví své 11-té narozeniny. V tomto věku se stále těší výborné kondici... Všechno nejlepší!!!

25.5. Gratulujeme k prvním narozeninám našeho vrhu boxerů "B". Doufám, že slavíte ve zdraví a zdravit budete spoustu dalších let!!!

13.5. Etiré má splněnou zkoušku BH na našem cvičišti, rozhodčí J.Matula.

6.5. Klubová výstava Boxerklubu ČR, pobočka Brno, Rytířsko - Etiré Pěčínská růže - třída pracovní - výborná 2, r.CAC, Benjamin Brando et Lomicaro - třída mladých - Výborný 4 (s nádherným a nadějným posudkem).

30.4. Spuštěny nové stránky naší chovatelské stanice, doufám, že se Vám budou líbit...

Nabízím k prodeji nácvikové makety na revír. Zájemci pište volejte, viz kontakt. . . více

22.4. Benjamin Brando et Lomicaro a Badriyah Borgia et Lomicaro se zúčastnili svodu dorostu, tím splnili první krok směrem k uchovnění. Gratulujeme!

Benjamin Brando et Lomicaro má své první video z obran10.3. Den boxera. Výborná atmosféra v opravdu přátelském duchu, co dodat...Díky za účast! Z našeho odchovu byl přítomen Benjmin Brando et a Beslam Battle et (na snímku první foto). Naše Etiré si užila obran s výborným figurantem Tomášem Makovským. Těším se na další setkání.

Dne 10.3. v 9.00h na našem cvičišti začne "Den boxera". Srdečně zveme všechny příznivce plemene boxer a samozřejmě budu ráda, když přijdou naše odchovy z vrhu "A" a "B". Těším se, věřím, že to bude příjemně strávený den!

2.2. Oslavil náš vrh boxerů "A" 2 roky. Všechno nejlepší! A taky pevné zdravíčko!

10.1. Naše boxerka Etiré Pěčínská růže oslavila 4 roky. Všechno nejlepší a spoustu, spoustu zdraví!

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci plemene BOXER a Americký kokršpaněl, přejeme Vám, Vašim blízkým a Vašim 4nohým miláčkům spoustu pohody, štěstí a především zdraví v roce 2012.
Přejeme spoustu úspěchů na poli osobním, chovatelském a sportovním.

______________________________________________________

2014

2013

2011

2010

2009

2008

2007

Golden Pine Cone

Další odkazy

Design provided by Free Web Templates - your source for free website templates