NovinkyTak přichází konec roku a já bych chtěla popřát Vám všem co čtete náš web krásné a pohodové svátky. Přeji Vám, aby jste vykročili do nového roku tou správnou nohou. Ať Vás doprovází štěstí!12. - 14.12. Společně s boxerkama jsme byly na vánočním výcvikovém víkendu u nás v Kyjově. Poslušnosti vedla Gábina Macounová a figuroval Honza Böhm. Byla to skvělá akce a zase máme s holkama na čem pracovat!15.11.- 16.11. Společně s Mairiss od Ivetky Vel-Om jsme se zúčastnily semináře, který jsme zorganizovali v ZKO Kyjov - Boršov. Bylo to velmi zajímavé setkání a určitě mě obohatilo do dalšího výcviku. Jürgen Zank je moc fajn a snažil se nám předat co nejvíce jak to jen v určeném čase šlo ;-). Někteří absolvovali i společný trénink a Jogi předvedl i své dva psy. Byla to paráda. Doufám, že se s dalšími účastníky semináře ještě někdy setkáme, třeba na nějaké soutěži sportovní kynologie nebo zase na nějaké vzdělávací akci, například opět s Jürgenem Zankem.


31.10. - 2.11. jsme se s boxerkama zúčastnily výcvikového víkendu u nás v Kyjově s Gábinou Macounovou - poslušnost a Honzou Böhmem - obrana. Opět mě to nezklamalo a děkuji za profesionální přístup. Skvělá parta okolo taky byla moc fajn, těším se na další akci.

1.11. Benjamin Brando et Lomicaro složil zkoušku ZVV1 (rozhodčí M.Vávra KK Zlín Lhotka).

28.9. Benjamin Brando et Lomicaro byl uchovněn se známkou povahy 5.
Mairiss od Ivetky Vel - Om byla předvedena na svodu dorostu. ÚP Brno - boxerklub ČR - rozhodčí pan Dolejš

21.9. Tak a opět se chystáme s boxeříma holkama na výcvikové soustředění s Gábinou Macounovou (poslušnosti) a Honzou Böhmem (obrany). Zítra začínáme ;-)

Posunuta uzávěrka semináře s Jürgenem Zankem "Cukr a bič" u nás v Kyjově na 10.10., kde pomáháme s organizací. Zde najdete PROPOZICE. Přihlásit se můžete na stránkách našeho cvičiště nebo i ZDE

http://www.fluchtweg.org/

13.9. Lomicaro team - Mairiss od Ivetky Vel - Om a Benjamin Brando et Lomicaro s paničkami vyrazili na Den boxera v Bytřici nad Pernštejnem. Počasí se sice moc nevyvedlo, ale boxeří nadšence to neodradilo. Přes počáteční začátek (bloudění kolem Bystřice) to byl nakonec příjemný den.

28.8. - 31.8. Jsme se s boxeříma holkama ujaly organizace prodlouženého výcvikového víkendu u nás v Kyjově. Trénink byl intenzivní. Věnovali jsme se společně stopám, poslušnostem, ale i obranám. Figuroval nám Radek Hofman a patří mu díky! Společnost byla příjemná, atmosféra pohodová (mimo nervozity ze zkoušek ;-)) a těší mě setkání s dlouholetými přáteli i novými lidmi. Rozhodně doufám, že jsme se neviděli naposled!

30.08. Etiré Pěčínská růže složila jedenáctou zkoušku z výkonu. Vybojovala si na těžkém terénu a v horku ZPS1! Jsi prostě úžasná!

20.7. Crasco et Lomicaro (v. Judas Maximus Deus x m.Etiré Pěčínská růže)- výstava Estonsko - V1, nejlepší mladý, druhý nejlepší ze psů. Gratuluji majitelům! Jsem hrdá chovatelka:)
19.7. Crasco et Lomicaro (v. Judas Maximus Deus x m.Etiré Pěčínská růže) byl poprvé na výstavě - město Tartu Estonsko - nejlepší mladý jedinec, BOB!!! BIG 3 a BIS 4! Těším se společně s majiteli! Gratuluji!


12.7. Mairiss má po roce u nás své další video ;)


29.-6.7. Potom, co nám nevyšel tábor v Ošíkově, jsem vyrazila na týden s boxerkama potrénovat na LVT Rozkoš. S Etiré jsme se zaměřily na stopy a obrany. Mairiss byla vytížena především poslušností a obranami. Děkuji za profesionální přístup Gábině Macounové v poslušnostech, Honzovi Böhmovi za skvělé obrany a Standovi Korábovi za praktické vedení na stopách.7.-8. VI ročník Horácký závod boxerů, rozhodčí M.Kašpar:

Etiré Pěčínská růže - ketegorie ZVV2 - 1. místo
Mairiss od Ivetky Vel - Om - kategorie ZZO - 1. místo
Benjamin Brando et Lomicaro - kategorie ZM - 4. místo


Byla to opět úžasná akce a děkuji naší brněnské pobočce boxerklubu za příjemný závod.
Atmosféra závodu byla velmi přátelská a vždy se z takových setkání těším. Oceňuji všechny účastníky a především ty, co přijali prohry tak, jak přijali. Přece jen máme živé bytosti, ne stroje! ... a co si budeme povídat, člověk míní a boxík mění :-)
Klobouk dolů! Spousta z nás se má od vás co učit!
Okolní lesy, blízký rybník a hlavně skvělá parta lidí k tomuto závodu už léta patří. Díky všem a taky mojim boxerkám, které předvedly (i v tom vedru) výkony vedoucí k vítězství v daných kategoriích. Jste prostě zlatíčka se vším všudy!

28.5. Naše Bessi z Bystrcké farmy slaví v dobré kondici krásné 13 narozeniny! Všechno nejlepší!

25.5. Náš odchov boxerů - B - slaví dnes třetí narozeniny! Všechno nejlepší a hooodně zdravíčka!

3.5. Klubová výstava boxerů Rytířsko - Mairiss od Ivetky Vel - Om - třída ml. - V4 (konkurence 6 fen, rozhodčí J. Špicera),
Benjamin Brando et Lomicaro - třída otevřená VD4 (konkurence 7 psů, rozhodčí O.Erat AT)


13.4. Etiré Pěčínská růže splnila limit další zkoušky. Máme doma FPr2.


Pomáháme s organizací semináře s Jürgenem Zankem na našem cvičišti ZKO Kyjov - Boršov. Zde najdete PROPOZICE. Přihlásit se můžete na stránkách našeho cvičiště nebo i ZDE
http://www.fluchtweg.org/

Jinak (mino psí téma) chystám vernisáž obrazů dne 4.4. v 18h na Bukovanském mlýně. Prodejní výstava potrvá do konce května.

21.3. Mairiss od Ivetky Vel-Om slaví dnes své první narozeniny! Jsme rádi, že tě máme! Takový drobek si byla ;-)


14. - 16.3. Víkend s boxerem v Kyjově spojený se dnem boxera ÚP Brno - Boxerklub ČR. Sice počasí nám moc v některých částech dne nepřálo, ale setkání to bylo více než příjemné. Vždy mě potěší se potkat s příznivci boxíků mimo konkurenční výstavy, v prostředí neformálním, přátelském. Cením si pozitivní odezvy na tuto akci. Děkuji všem účastníkům, byli jste skvělí!


23.2. Boxer - Mairiss od Ivetky Vel-Om, DUOCACIB Brno - třída mladých - V4 (rozhodčí Hans Bierwolf, AT)

Pořádáme "Víkend s boxerem v Kyjově" v termínu 14.-16.3.2014. Zveme všechny nadšence plemene boxer a těšíme se na příjemné setkání.
Propozice najdete ZDE a přihlášku ZDE. Uzávěrka na tuto akci je 1.3. 2014!!!2.2. Gratuluji našim boxíkům z vrhu "A" a "C" k narozeninám! Přejeme hodně dlouhých let a pevné zdraví! Doufám, že se brzo uvidíme, třeba na akci "Víkend s boxerem v Kyjově".

5.1. boxer - Mairiss od Ivetky Vel-Om - Hanácká národní výstava - třída mladých - V2 (4 feny ve třídě, rozhodčí A.Karban)

Dne 1.1.2014 proběhlo krytí v chovatelské stanici Sagitta Epirum naším chovným psem americkým kokršpanělem CH. Bastien Lomicaro s černobílou fenou Di Quintetto AmazonkaVšem Vám přátelé přejeme krásný, pohodový a úspěšný rok 2014!______________________________________________________

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

Golden Pine Cone

Další odkazy

Design provided by Free Web Templates - your source for free website templates